PEPPLUS+ TRIMMIV HOOLDUS

Korea nahahooldusbrändi Pepplus näohooldus sisaldab rohkelt tõhusaid peptiide ning nahka pinguldavaid ja antioksüdatiivselt mõjuvaid toimeaineid.

Peptiidide kooslus tugevdab, noorendab ja uuendab tõhusalt nahka. Peptiidid ehk valkained on nahas loomupäraselt olemas ja tagavad naha kvaliteedi. Vananedes peptiidide hulk ja sünteesimine nahas aeglustuvad, mistõttu tasub nahahooldustoodetest otsida nahka noorendavaid peptiide.

Atsetüüliheksapeptiid-8: Botoksilaadse toimega. Vähendab nahas atsetüülkoliini hulka ja seega aeglustab närviimpulsside liikumist lihaskiududesse. Mikrolihased lõõgastuvad ja pindmised kortsujooned silenevad.

Palmitoüül pentatepeptiid-4: Kortsujooni vähendava toimega. Parandab naha elastsust ja toimib sarnaselt retinooliga, kuid ei tekita nahaärritust.

Vask tripeptiid-1 (Copper Tripeptide-1): Eemaldab kudedest kahjustunud kollageeni ja elastiini. Tugevdab naha tüvirakke, kiirendab epidermise uuenemist ja vähendab armide moodustumist.

Pepplus+ hooldusmask sobib kõikidele nahatüüpidele ja igal aastaajal. Maski saab teha kiire efektiprotseduurina, kuid hoolduse toime tugevdamiseks sobib siia juurde ideaalselt massaaž.

Soovitame hooldust teostada vastavalt naha vajadustele ja eesmärgile 1–4 korda kuus.

Iseäranis hästi sobib Pepplus+trimmiv mask enne tähtsaid sündmusi või pidustusi.

Hoolduse toime:

  • Pinguldav toime – Patenteeritud pinguldav polümeer on toodetud spetsiaalsel tootmismeetodil. „Super lifting polymer“ pinguldab tõhusalt ning vähendab naha lõtvumist ja kortsujooni.
  • Kuivusjoonte ja kurdude vastane toime – Vaskpeptiidid, heksapeptiidid ja palmitoüül-pentapeptiidid tugevdavad tõhusalt kollageeni ja parandavad dermise kvaliteeti.
  • Vananemisvastane ja valgendav toime – Patenteeritud magusa kompvekipuu viljade ekstraktist saadav toimeaine (Hovenia dulcis) noorendab ja värskendab nahka märgatavalt.
  • Mikrovereringet parandav ja lipolüütiline toime – taimseid ekstrakte, kofeiini ja beetaglükaani toime tasakaalustab naha vereringet ja vähendab liigse rasva ladestumist. Samaaegselt paranevad naha elastsus ja pinguldatus.

Tutvu hinnakirjaga