TEEMANTMIKROLIHVIMINE

Diamond Dermabrasion ehk naha mikrolihvimine looduslike teemantidega, on kosmeetiliste iluhoolduste kaasaegne tehnoloogia. Hoolduse käigus toimub naha koorimine, uute naharakkude tegevuse stimuleerimine ning kollageeni ja elastiini tekke stimuleerimine. Hooldusjärgselt muutub nahk märgatavalt pehmeks ja saab uue ning särava väljanägemise.

Teemant mikrolihvimise toime

  • Puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka
  • Ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist
  • Silub pindmisi kortse ja pinguldab lõtvunud nahka
  • Tasandab ja pehmendab akne-, raseduse- ja lõikusarmide armkude
  • Puhastab nahka ummistunud pooridest, alandab põletikke
  • Pidurdab naha enneaegset vananemist
     

Naha koorimine looduslike teemantidega mõjub naha pinnal, mis on nahasõbralikum kui keemiline koorimine. Seetõttu sobib see protseduur ka kõige tundlikumale nahale ja kõigile nahatüüpidele. Loomulikult on võimalik mikrolihvimist teha ka kehale, näiteks tselluliidihoolduse tõhustamiseks.

 Protseduur on valutu ning ei ärrita nahka ning hooldusjärgne taastumisaeg on lühike. Mikrolihvimise järgselt jahutatakse nahka  külmaga ja teostatakse ultrahelimassaaž aktiivseerumi paremaks imendamiseks. Mikrolihvimist on võimalik kombineerida ka erinevate erihooldustega ning seeläbi saavutada veelgi suuremat efektiivsust. Protseduuri on võimalik teha ühekordselt, et värskendada ja uuendada nahka või teostada pikemaid hoolduskuure tugevama efekti saavutamiseks. Tavaliselt on peale hooldust tulemus kohe märgata, paranenud on naha tekstuur ja välimus. Tedretähed, pigmendilaigud ja ilmekusejooned on kadunud või vähenenud. Armid on vähemmärgatavad ning nahk on pehmem, siledam ja noorem.

Tutvu hinnakirjaga