THESERA PROFIHOOLDUSED

THESERA L-TDN CELL LIFT                                                                

Sulanduvad siidiniidid esmakordselt kasutusel esteetilises kosmetoloogias.
THESERA L profihooldus põhineb TDN nanotehnoloogial. Hoolduse on välja töötanud Thesera laborandid ja teadurid. Nahka toestatakse sulandatud siidikiudude imendamisega.

Dermatokosmeetiline profihooldus koosneb 5-st etapist.

 1. Epidermis Balance Foam + Dermis Balance Peelenser
  Epidermist tasakaalustav puhastusvaht: veidi happelise koostisega puhastusvaht eemaldab  nahalt surnud rakud ja valmistab nahapinna ette hoolduseks. Dermist tasakaalustav koorija: happekooslus koostoimel TDN tehnoloogiaga valmistab naha  ette siidiniitide nahka imendamiseks ja kiirendab rakkude uuenemist.                                            
 1. High Tension serum+High Tension string
  Lahustav seerum+Pinguldavad niidid: sulanduvad siidiniidid ja kõrgrikastatud seerum imendudes nahka pinguldavad ja tõstavad näokontuure. Kortsujooni vähendav ja nahka “täitev“ efekt.
 1. Hydra Booster
  Niisutatuse aktivaator: nahka värskendavad kõrgtehnoloogilised toimeained parandavad naha niiskustaset ja raku ainevahetust. Aktivaator tagab lahustunud siidikiudude dermaalse asetumise.
 1. High Tension Gel
  Pinguldav polümeer geel-mask: heksapeptiide, taimseid aktiivaineid hüaluroonhapet sisaldav polümeergeel pinguldab nahka vähendades kortsujooni ja tõstab näokontuure.
 2. High Tension Ampoule
  Toitev seerum: kõrgrikastatud seerum sisaldab rohkelt peptiide, taimseid aktiivaineid ja väärtuslikke õlisid. Seerum toetab eelnevate etappide toimet ja täiustab hoolduse tulemust.

Uudsed tooted ja käelised võtted annavad kosmeetikutele võimaluse pakkuda klientidele ohutut ja valuvaba iluprotseduuri. Esteetilise meditsiini protseduuridele sarnane tulemus saavutatakse mitmest hooldusest koosneva hoolduskuuri vältel, kuid seda ilma valu ja tüsistuste riskideta.

THESERA L profihoolduse kliiniliselt tõestatud tulemused :

 • Pinguldav
 • Elastsust parandav
 • Dermist tugevdav
 • Kohene ja kauakestev toime
 • Poore ahendav
 • Kortsu jooni vähendav
 • Näokontuuri pinguldav

Turtvu hinnakirjaga