SOTHYS HOOLDUSED

SOTHYS SECRETS NÄOHOOLDUS

Sothyse Secrets näohooldus on midagi enamat, kui lihtsalt hooldus…

See innovatiivne hooldus on väga efektiivne ja superlõõgastav. Selle hoolitsuse käigus toimivad lisaks taimsetele ja efektiivsetele toimeainetele ka meeldivad aroomid ja spetsiaalsed massaaživõtted koos lõõgastava muusikaga.

Hooldus, mis ühendab endas nii looduse puhtuse kui ka tehnoloogia viimase sõna, et olla võimalikult efektiivne ja samas ka õrn ja hooldav.

Suurepärane efekt on nähtav juba peale esimest hooldust. Pärast kolme järjestikust hooldust, kord nädalas, võib rõõmustada tunduvalt noorenenud peegelpildi üle.

Kauapüsiv toime, mis kestab vähemalt üks kuu pärast kolme noorendava intensiivhoolduse kuuri.

Tutvu hinnakirjaga

SOTHYS HYDRA 3HA NÄOHOOLDUS – täiuslik niisutus

Sothys Hydra 3Ha on uue generatsiooni niisutav hooldusprogramm, mis annab kohese ja pikaajalise tulemuse ning võimaldab nahal iseseisvalt taastada niiskuskadu.

Pinnapuhastusele järgneb topelt toimega koorija, mis eemaldab ebapuhtused, taastab naha elastsuse ja sära. Hooldus sisaldab 3 maski: efektimask taastab kohe naha veesisalduse ning geel-mask säilitab niiskuse tasakaalu epidermises. Hoolduse muudab tõhusaks Digi-Esthetique massaaživõtted ning -kreem, mille koostisesse kuulub Sothyse poolt patenteeritud Boletuse ekstrakt, mis tugevdab naha kaitsebarjääri, vähendab vananemisilminguid ja võitleb vabade radikaalide vastu.

Juba pärast esimest hooldust on nahk taaselavdatud ning „janu“ kustutatud!
Hooldus sobib kõigile nahatüüpidele ja nii naistele kui ka meestele.

Tutvu hinnakirjaga

SOTHYS SEASONAL TREATMENT – hooajahooldus

Kaks korda aastas töötab Sothys vahelduseks tavahooldustele välja hooajalise hoolduse lähtudes aastaaegadest. Pika talve lõppedes näib nahk väsinud. Kevadel, et alustada uut hooaega peab nahk saama täiendada oma hapniku ja vitamiinide varusid.  Sügis-talvel külmaga vajab nahk rohkem niisutust ja kaitset pakase eest. Igal hooajal on hoolduse toodetel kahe puuvilja isuäratav aroom. Koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks.

Tutvu hinnakirjaga