DEPILATSIOON JA EPILATSIOON

Sile nahk on tänapäeval muutunud juba ilu etaloniks. Ebameeldivatest karvadest vabanemiseks on mitmeid mooduseid. Meie pakume depilatsiooni sooja vaha meetodil, tundlikumatele piirkondadele nt kaenlaalused, bikiin ja nägu ka kõvavaha meetodil.

Brasiilia bikiini depilatsioon

Brasiilia moodi bikiinipiirkonna vahatamine erineb tavalisest vahatamisest selle poolest, et bikiinipiirkonnast eemaldatakse kas absoluutselt kõik üleliigsed karvad või vastavalt soovile jäetakse ette väike triip või kujundike. 

Paljud naised on langetanud otsuse “Brasiilia bikiinide” kasuks, sest tulemus on puhas ning karvad eemaldatakse väga hoolikalt. Peale karvaeemaldust võib kanda ka kõige napimat ning läbipaistvamat aluspesu.

Kõigepealt trimmitakse karvu kääridega, et vaha nahale lähemale pääseks. Seejärel nahk desinfitseeritakse ja kantakse peale õli, et vaha naha külge ei kleepuks. Siis kantakse  puust spaatlit kasutades vaha väikeste kogustena bikiinipiirkonnale. Oodatakse kuni vaha on tahkunud ning eemaldatakse vahariba koos karvakestega. Protseduur on küll valulik, kuid tulemus on seda väikest valu väärt.

Epilatsioon

Selleks, et eemaldada karvakesed jäädavalt on võimalik kasutada fotoepilatsiooni. Fotoepilatsiooni abil kahjustatakse karvanääpsu ja selle tulemusena sellesse kohta enam uus karv ei kasva.

Fotoepilatsiooni võib teha peaaegu kõigile piirkondadele, kus häirivad karvakesed esinevad.

Tutvu hinnakirjaga