FORLLE´D HOOLDUSED

FORLLE´D DELETE AGE – vananemisvastane näohooldus

Luksuslik hooldusprogramm, mis pühib näolt kõik vananemise ilmingud. Naha kõikide kihtide ja retseptorite vaheldumisi aktiveerimine parandab kudede ainevahetust, toitainete omastamist ja vereringet. Seetõttu on hooldusel mitmeid kiiresti ilmnevaid omadusi:

  • hooldus pinguldab tumedaid silmaaluseid ja muudab need heledamaks
  • taastab näo nooruslikud kontuurid
  • madaldab kortse
  • parandab naha värvust
  • taastab naha elastsuse ja sileduse

Hoolduskuuri tulemusel kaovad östrogeenipuudusele viitavad nähud, kollageeni ja elastiini tootmine aktiveerub, veresoonte seinad tugevnevad ja pindmine vereringe kiireneb. Pigmendilaigud muutuvad heledamaks ning naha immuunsus ja niiskussidumisvõime paranevad tunduvalt. Hooldusprogrammi tõhustatakse tasakaalustava ja luksusliku pärlimassaažiga.

See luksuslik hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale.

Tutvu hinnakirjaga

FORLLE´D LUKSUSLIK PLAATINAHOOLDUS

Luksuslik plaatinahooldus on töötatud välja nahale, millel on näha vananemismuudatusi (pigmentatsioon, lõtvunud nahk, kortsud, elastsuse kadumine, pooride suurenemine). Hooldusel on tugev antioksüdantne mõju, ja see neutraliseerib kõikide aktiivhapniku vormide mõju ja korrigeerib rakustruktuuri.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale
Hoolduse kestus: 80 min

Tutvu hinnakirjaga

FORLLE`D ELAVDAV TAASTAV KIIRHOOLDUS

Elavdavas kiirhoolduses kasutatakse nahka aktiveerivaid füsioteraapilisi meetodeid. Hoolduse ajal tehakse täielik naha süvapuhastamine, mis niisutab, toidab ja kaitseb nahka. Kuna hoolduse käigus kasutatakse mõjuainete nahka viimiseks kõige uudsemaid meetodeid, imenduvad mõjuained sügavale nahasse ja aktiivne mõju säilib pikka aega.

45 minutiline elavdav kiirhooldus sobib kõigile nahatüüpidele, mis vajavad kiiret värskendust või esimeseks hoolduseks Forlle`d sarjaga tutvumisel.

Tutvu hinnakirjaga