VIRTUAALNE MESOTERAAPIA

Mesoteraapiaks nimetatakse erinevate efektiivsete toimeainete nahka viimist süstimise teel, mis on tavapäraselt pisut valulik ja paljudele hirmutekitav protseduur. Hoolimata kõigest on mesoteraapia saanud väga populaarseks just oma väga hea efekti tõttu. Nüüd on aga meil selle asemel pakkuda midagi uut!

Virtuaalse mesoteraapia masinaga on võimalik nahka sisse viia toimeaineid ilma nahka traumeerimata ja süstimata – elektroporatsiooni teel.

Mesoteraapia Eunsung aparaadiga on probleemse piirkonna nõelteta „süstimine“ kortse täitva ja näojoonte korrigeerimise efektiga või tselluliiti vähendava ja salendava efektiga. Virtuaalse mesoteraapia masina puhul viiakse ained just sellesse piirkonda, mis neid vajavad. Põhjus on selles, et hoolduse aja moodustatakse aparaadi käepideme all depoo, kustkaudu ained tasapisi imbuvad ainult kindlasse piirkonda ning tänu sellele on võimalik hooldatavas piirkonnas saavutada tugev efekt.

Protseduur on valutu ja täiesti ohutu ning ei jäta nahka punetama. Peale sellist hooldust võid rahulikult naasta oma igapäevaste toimetuste juurde. Oled saanud vaid tunduvalt rohkem trimmis naha, silendanud kortsukesi või vähendanud tselluliiti.


Protseduuri eelselt tehakse kerge mikrolihvimine, et avada nahka ja parandada toimeainete imendumist. Seejärel kantakse nahale steriilne seerum ja masseeritakse see aparaadi abil nahka sisse. Niimoodi saame me nahka viia, kas naha elutegevuseks vajalike vitamiinide ja mineraalainete segu, trimmivaid taimeekstrakte või niisutavat ja kortse täitvat hüaluroonhapet. On ka spetsiaalsed rasvalahustavad seerumid näiteks lõualoti või kõhukese jaoks, trimmivad ja tselluliiti vähendavad probleemsetele kehapiirkondadele. Kuna toimeained viiakse soovitavasse kohta nahka ja naharakkude sisse, siis on efekt kohene.

Hooldust võib teha ka kõigest ühe korra, kuid püsivate tulemuste nimel peaks kindlasti kordama hooldust 4-10 korda.

Tutvu hinnakirjaga