NANOSOFT MESOTERAAPIA

Mesoteraapia süstides

Mesoteraapia on minimaalselt invasiivne protseduur, mis töötati välja 1952. aastal ühe prantsuse arsti poolt ning muutus akadeemilise meditsiini osaks 1980. aastate keskel.

Mesoteraapia käigus viiakse naha keskmisse kihti – mesodermi – mikrosüstide abil ravimeid, vitamiine, mineraale ja aminohappeid eesmärgiga noorendada nahka, vähendada konkreetsetes kehapiirkondades liigset rasva või tselluliiti.

Mesoteraapia sobib kõikidele nahatüüpidele.

Naha noorendamine NCTF®ja Nanosoft abil

NCTF® mesoteraapia on efektiivne nahka noorendav meetod, mis toniseerib ja pinguldab lõtvunud nahka nii näol, kaelal kui dekoltee piirkonnas. Hüaluroonhappe ja 53 erineva aktiivaine kombinatsioon niisutab nahka, soodustab kollageeni- ja elastiinisünteesi, pärsib melaniinitootmist ja korrastab mikrovereringet. Spetsiaalse Nanosoft nõelaga protseduur on praktiliselt valutu ja sobib väga hästi ka tundlikele piirkondadele nagu silmaümbrused ning kael. Protseduuri tulemusena jäävad nahale väikesed paapulid, mis kaovad 24h jooksul.

BEAUTIFEYE – erihooldus silmaümbrustele

Eesmärgiks on silmaümbruse piirkonna naha trimmimine ja kollageeni tekke aktiveerimine. Naha kvaliteedi parandamine, pigmendi ja sinetuse vähendamine. Protseduur ei sobi silmaümbruse tursete korral. Kuur 3 protseduuri 15 päevase vahega.

BIONUTRINECK – erihooldus kaela trimmimiseks

Kaela piirkonna naha kvaliteedi parandamine, trimmimine, kortsukeste vähendamine ja vananemisilmingute edasilükkamine. Parimaks tulemuseks 3 protseduuri 22 päevase intervalliga.

BIONUTRIGLOW – sära andev protseduur

NCTF®  135 HA sisaldab  olulisi koostisosi fibroplastide optimaalseks aktiveerimiseks. Naha kvaliteedi parandamiseks on soovitav teha 3 protseduurist koosnev kuur 15 päevaste vahedega. Tulemuse säilitamiseks võib teha lisaprotseduure.

Juuksekasvu ergutamine ja juuste väljalangemise ravi

Mesoteraapiaga on võimalik saavutada häid tulemusi ka alopeetsia kõigi vormide puhul. Nii juuste väljalangemise pidurdamiseks kui ka juba väljalangenud juuste taastamiseks. Selleks kasutatakse spetsiaalseid juuksekasvu ergutavaid süstelahuseid. Protseduuri peaks tegema vähemalt 10 hoolduskorrast koosneva kuurina 7-14 päevase intervalliga.

Taastumisaeg

Spetsiaalset taastumisaega mesoteraapia korral vaja ei lähe, kuid mõne päeva jooksul pärast iga hooldust tuleks vältida päikese käes olemist ja saunas käimist. Paapulid kaovad reeglina 24h jooksul, mõnikord ka 48h tunni pärast.

Võimalikud kõrvalnähud

Võimalike riskide hulka kuuluvad verevalumite teke ja allergilised reaktsioonid süstitava ravimlahuse vastu.

Teadaolevatest allergiatest tuleks teatada enne protseduuri.

Mesoteraapilisi protseduure teostab ainult vastava ettevalmistuse saanud iluspetsialist.

Tutvu hinnakirjaga