THERA-CUT KUUMA KÄÄRI LÕIKUS

Säravad ja terved juuksed on iga naise unistus, ent  nii kõrvetav päike kui ka külm tuul teevad need tuhmiks ja katkevaks. Abi võib olla kuumade kääride ehk Thera-Cut lõikusest, mis sulgeb juukseotsad ja siis ei turrita enam ühest karvast välja mitu hargnenud otsa.

Kuigi kaine mõistus ütleb, et iga väga kuum asi teeb juustele pigem halba kui head, siis Thera-Cut lõikus mõjub räsitud soengule hoopis hästi.

 Mida kuumad käärid teevad?

  • Peened juuksed omandavad rohkem kohevust.
  • Hargnenud juukseotsad muutuvad terveks ja tugevaks, kui neid regulaarselt lõigata.
  • Lokitud juuksed saavad elastsuse ja vetruvuse.
  • Loiud ja rabedad juuksed taastuvad ja püsivad terved.

Tagab soengule pikema püsivuse

Temperatuuri valib juuksur vastavalt juuksetüübile ja juuste olukorrale: kas on blondeeritud, kui pikalt on otsad katki, kas juustes on lokke. Üldiselt lõigatakse 90 ja 120 kraadi vahele jääva kuumusega, mis kinnitab juukseotsad – keskkonna saasteainetel ei ole siis enam kusagilt rünnata.

TheraCut-lõikus võtab tavalisest lõikusest pisut kauem aega. Alguses keerab juuksur juuksed salkhaaval keerdu, et katkenud otsad jääksid välja turritama ja lõikab need siis kuumade kääridega ära. Seejärel peseb pea ja asub tavalõikuse kallale, mis tehakse samuti TheraCut-kääridega.

Kui tavaliselt tuleks juukseotsi lõikamas käia iga kuu või pooleteise tagant, siis Thera-Cut lõikuse järel peaksid juukseotsad korras püsima vähemalt kuu aega kauem. Juuksed on tervemad, paremini kammitavad, ei lähe pusasse ja neid tuleb harvem lõigata. Kuna esimese korraga ei ole võimalik kõiki katkenud juukseotsi ära lõigata, tuleks kuumade kääride lõikusel käia mitu korda järjest, et tulemus oleks eriti hea.

Ehkki enam soovitatakse seda lõikust pikkade ja peenikeste juuste puhul ning neile, kes on otsustanud juukseid kasvatada, sobib see kõigile, ka meestele.

Tutvu hinnakirjaga