GUINOT HYDRADERMIE LIFT

Hydradermie Lift, koheselt pinguldav hooldus

Hydradermie Lift on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Samamoodi nagu keha kontuure saab vormida jõusaalis, annab hooldus erakordse vormiva efekti teie näole juba peale paari hooldust. Ning seda ilma kirurgilise sekkumiseta või süstideta!

See 75 minutiline hooldus tõstab ja pinguldab näokontuuri põskede, lõuajoone, silmaümbruste ja kaela piirkonnas. Hydradermie Lift toimib nagu näolihaste kerge jõutreening, mis vormib ja noorendab nägu, aktiveerides hoolduse käigus lihaseid ja taastades nende toonuse ja pingsuse.

Esmalt elavdatakse pallelektroodidega näonaha lümfiringet, et viia nahast välja jääkained ja liigne vedelik. Aktiveerub ka mikrovereringe. Seejärel stimuleeritakse õrnalt näolihaseid, et need taastaksid oma mahu ja toonuse ning pinges lihased lõdvestuksid. Hoolduse lõpetab trimmiv ja toitev massaaž ning vananemisvastane mask, et saada parimaid tulemusi.

Hydradermie Lift on sobiv kõigile nahatüüpidele ja soovitatav klientidele alates 35-ndast eluaastast. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav hooldust teha kuurina 4-8 korda. Hoolduse sagedus sõltub naha seisukorrast, tavapäraselt tehakse hooldust sagedusega 1 kord nädalas.

Hydradermie Lift hoolduse tulemused:

  • Tõhus näolihaste pinguldus
  • Tervem jume
  • Ilusam nahk
  • Pinguldatum nahk silmaümbruses
  • Naerukortsud vähem märgatavad
  • Selgemad näokontuurid
  • Trimmis lõuaalune nahk
  • Noorem kaelajoon

Hydradermie Lift silmadele

Nooruslikuma silmaümbruse saavutamiseks pakume tõhusat, kuid õrna lahendust. Hydradermie Lift Yeux toimib spetsiaalselt silmaümbruse sõõrlihastele, et neid toniseerida ja pinguldada. Esimese hooldusseansi lõpuks kaovad peenikesed kortsud, “kanavarbad” silutakse ja silmad näivad nooremad.Tulemuseks on tursete vähenemine ja peenikeste kortsukeste silenemine.

Püsivate tulemuste saavutamiseks soovitatav teha kuurina.