manikuurTäiusliku välimuse ja hea enesetunde jaoks on väga tähtsal kohal hoolitsetud käed ja jalad.

 

Maniküüris korrapäraselt käies saab lisaks meeldivale enesetundele tugevad ja elastsed küüned ning terved küünenahad, rääkimata kaunist ja pilkupüüdvast lakist, prantsuse maniküürist või koguni küünemaalingutest.

Lisaks tavalisele küünelakile pakume võimalust katta ka küüned kauapüsiva geellakiga, mille positiivseteks külgedeks on kohene kuivamine UV lambi all ja kaunina peal püsimine vähemalt 2 nädalat.

 

Pediküür ei ole tänapäeval enam pelgalt iluhooldus, vaid ta on muutunud juba ka hügieeniprotseduuriks, mida peaks tegema aastaringselt.

Harilikult tehakse pediküüri kord kuus, algustades soolavannist, et lõõgastada jalgu ja pehmendada nahka. Seejärel eemaldatakse küünenahad, korrastatakse varbaküüned ning töödeldakse jalatallad ja paksendid. Seejärel tehakse lõõgastav ja pehmendav jalamassaaž ning soovi korral lakitakse varbaküüned.

 

Kuiva naha korral on soovitav lasta teha koos maniküüri või pediküüriga sooja parafiinihooldust. Soe parafiin tekitab minisauna efekti - nahapoorid avanevad, kreem imendub paremini ja toidab kuiva nahka sügavuti. Soe parafiinihooldus mõjub hästi ka külmetavate jalgade puhul.

Kellele soe parafiinimask ei sobi, siis on olemas alternatiiv ka külma parafiinimaski näol. Toime on sama, kuid jääb ära soojaefekt.

 

Hooldusel kasutame Orly hooldussarja, Glamlaci geellakke ja Depileve parafiine.

 

Tutvuge ka Kohila kosmeetiku hinnakirjaga.

 

Go to top