aromaticTaimede võlujõud Sinu naha ilu heaks


Loodusest pärinevad essentsid taastavad naha ja aitavad erinevate nahaprobleemide korral.
Loodus on loonud ravitoimega taimi, mis on inimesi ravinud enam kui 10 000 aastat. Guinot on selles personaalses näohoolduses kasutatavad nahka kaunimaks ja säravamaks muutvad taimsed kontsentraadid ja eeterlikud õlid leidnud just loodusest. Aroomiteraapia hooldus lõpeb lõdvestava näomassaažiga, mida võimendab survetehnikate kasutamine.

Kui sisenete hooldussalongi, kutsub eeterlike õlide tervitav lõhn teid suurepärasel ilureisile. Rahu ja heaolu algusena ühendab see unikaalne meetod eeterlike õlide kasulikud toimed survemassaaži tehnikatega. Lõdvestuge ja usaldage end iluterapeudi kogenud kätesse, kes lõpetab hoolduse maskiga, mis toob esile naha sära ja elujõu. Aromatic hooldust soovitatakse kiirhoolduse või kolmest sessioonist koosneva hooldusena. Hooldus kestab 1 tunni.

Peale meigi eemaldamist tehakse kooriv mask, et nahk järgnevaks ette valmistada.Vajadusel võib seda hooldust kombineerida ka mehaanilise puhastusega. Seejärel valitakse Sinu nahatüübile sobiv eeterlike õlide segu, mis kantakse nahale kergete aroomimassaaži võtetega, mis tagavad õlis sisalduvate toimeainete parema imendumise. Näolihased lõdvestuvad ja nahk imab endasse hapnikku ja taimede õrna mõju. Siis valmistatakse spetsiaalne trimmiv polümeermask mis silub, kaotab väsimuse jäljed ning rikastab nahka vitamiinide ja energiaga. Hoolduse lõpetab nahatüübile sobiva hoolduskreemi pealekandmine.

Go to top